Poradnik

Tekstylia dla hoteli: piękne i funkcjonalne

Wystrój hotelowy

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

To właśnie tą dewizą najczęściej kierują się hotele przy doborze tekstyliów do swoich wnętrz. Właściwy ich wybór decyduje o przytulnym klimacie pomieszczeń oraz – co najważniejsze – o komforcie pobytu gościa. Odpowiednio dobrane narzuty, firany, zasłony, czy nawet drobne detale w postaci poduszek, nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i tworzą jego unikatową atmosferę.

Wystrój restauracji

Restauracja to miejsce spotkań i relaksu przy smacznym posiłku czy lampce wina.

Ale też jedno z najintensywniej użytkowanych pomieszczeń hotelowych. Dlatego przy wyborze tekstyliów do lokali gastronomicznych, oprócz dekoracyjności tkanin, istotną rolę odgrywa także ich praktyczność, uniwersalność i wytrzymałość.

Nasza oferta

Dokładamy wszelkich starań, by nasze tekstylia nie tylko spełniały swoją rolę, ale także stanowiły nietuzinkowy element wystroju wnętrz.

Możliwe rozwiązania

W ofercie posiadamy sprawdzone i przetestowane tkaniny plamoodporne oraz trudnopalne, zapewniające bezpieczeństwo gości. Pamiętajmy, że tylko odpowiednie materiały gwarantują wysoką jakość, wygodę oraz zadowolenie klientów ze świadczonych przez Państwa usług.

Uszyjemy dla Państwa na wymiar:
  • zasłony
  • firany
  • rolety rzymskie
  • poduchy dekoracyjne
  • narzuty

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!

Kontakt  →
Artykuły

Przeczytaj inne wpisy

Jak wybrać odpowiednie marszczenie firan/zasłon?

Dekoracja okien dodaje wnętrzom charakteru, stylu i elegancji. Dlatego wybór odpowiedniego rodzaju marszczenia firan i zasłon to bardzo ważny moment podczas wykańczania domu czy mieszkania. Obecnie rynek oferuje nam bardzo wiele, różnych opcji. Rozwiązanie, na jakie się zdecydujemy, będzie mieć kluczowe znaczenie dla finalnego efektu i tego, jak nasza firana lub zasłona będzie się układać.

Czytaj

Jak mierzyć długość firan i zasłon?

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! To właśnie tą dewizą najczęściej kierują się hotele przy doborze tekstyliów do swoich wnętrz. Właściwy ich wybór decyduje o przytulnym klimacie pomieszczeń oraz – co najważniejsze – o komforcie pobytu gościa.

Czytaj

Stwórz wyjątkowy klimat w swoim domu

Dom to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego niezwykle ważne jest, abyśmy czuli się w nim dobrze i komfortowo. Właściwy dobór tkanin, tapet, karniszy czy dodatków decyduje o domowym klimacie, estetyce, a nawet samopoczuciu użytkowników.

Czytaj

Twój koszyk
jest pusty

Kontynuuj zakupy  →