Pomagamy z doborem
najlepszego rozwiązania

Konsultacja
z dekoratorem

Odwiedź nasz showroom w Krakowie I wspólnie dobierzmy tekstylia dla twojej przestrzeni

Jak przebiega spotkanie?

Krok 1

Skontaktuj się z nami i ustalmy dogodny termin spotkania

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na stronie. Opowiedz nam krótko o Twoim wnętrzu, swojej wizji oraz swoich potrzebach. Po zapoznaniu się ze wstępnymi informacjami, wspólnie ustalimy dogodny termin konsultacji z dekoratorem.

Krok 2

Odwiedziny w showroomie, wybór materiałów

Spotkamy się w naszym Showroomie w Krakowie, w którym porozmawiamy o najlepszych rozwiązaniach oraz pokażemy Ci proponowane próbki materiałów. Będziesz mógł/-ła je dokładnie obejrzeć, dotknąć i przekonać się „na żywo” czy wybrane tekstylia pasują do Twojej koncepcji i w pełni spełnią Twoje oczekiwania.

Krok 3

Wizyta dekoratora w domu i pomiary

Nasz dekorator przyjedzie do Ciebie z wybranymi próbnikami. Po wspólnym, finalnym wyborze materiałów i kolorów, dekorator dokona dokładnych pomiarów w docelowym wnętrzu. Koszt wizyty to 200 zł – po zamówieniu zlecenia zostanie on odliczony od finalnej kwoty realizacji.

Krok 4

Szycie i produkcja zamówienia

Ostatni etap to produkcja zamówienia zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i wspólnie określonymi wytycznymi. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie i zależy od skali produkcji oraz wybranych rozwiązań. Szczegółowy harmonogram prac ustalimy i przedstawimy Ci przed rozpoczęciem realizacji.

Krok 5

Montaż

Ostatni i najbardziej wyczekiwany etap realizacji zamówienia. Gdy zamówione produkty będą już gotowe, wyznaczymy z Tobą termin montażu. Nasza ekipa dostarczy i profesjonalnie zamontuje uszyte firany, zasłony czy rolety, łącznie z wybranymi systemami mocowań. A dla Ciebie pozostawimy już tylko podziewanie efektów końcowych!

Odwiedź nas

Showroom

Gromadzka 46 (budynek B)
30-719 Kraków

Pon – Pt ▪ 10:00 – 18:00 | Sb ▪ 10:00 – 14:00
Konsultacja możliwa po wcześniejszym umówieniu terminu

Zainteresowany/a konsultacją?

Skontaktuj się z nami i stwórzmy razem piękne tekstylia dla Twojego wnętrza.

Kontakt  →

Twój koszyk
jest pusty

Kontynuuj zakupy  →