Tkaniny dla domu,
hotelu, restauracji

Dopełniamy
Twoje wnętrza

Poznaj nas, zobacz
jak pracujemy i co zrealizowaliśmy

Tworzymy
wyjątkowe doznania

Wieloletnie doświadczenie i pasja, znajomość rynku oraz profesjonalne podejście do klienta, owocuje niepowtarzalnymi i ponadczasowymi projektami.

Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją firan i zasłon, rolet rzymskich, paneli japońskich oraz narzut i poduszek dekoracyjnych. Wykonujemy także funkcjonalne karnisze, docięte na wymiar.

Oprócz klientów indywidualnych, nasza oferta skierowana jest do hoteli, pensjonatów, ośrodków SPA, dekoratorów i architektów wnętrz, jak również deweloperów, firm wykończeniowych czy biur nieruchomości z całej Polski.

Realizacje

Zrealizowaliśmy setki
wyjątkowych projektów

OBSERWUJ
NASZE REALIZACJE

satex

O nas

A wyróżniają nas
rozwiązania szyte na miarę

01

Indywidualne
podejście

Każdy projekt, to dla nas nowa, pasjonująca przygoda, w którą angażujemy się całym sercem i do której podchodzimy w pełni indywidualnie. Szczególny nacisk kładziemy na wizję i oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu możemy zaproponować kreatywne i niestandardowe rozwiązania, idealnie pasujące do dekorowanego wnętrza.

02

Dbałość
O detal

To znak rozpoznawczy naszych produktów. Niezależnie od skali realizacji, przykładamy taką samą wagę do szczegółów ich wykończenia i precyzji wykonania. Chcemy, by były jak najbardziej dopracowane, „cieszyły oko” i pozostawały z Wami przez długie lata w niezmienionym stanie.

03

Wyselekcjonowane
materiały

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy gwarantują materiały najwyższej jakości. Tylko takie dają nam pewność, że powstające z nich produty będą nie tylko estetyczne, ale i trwałe i praktyczne. Stawiamy na różnorodność tkanin i mnogość opcji do wyboru, by móc dobrać właściwy materiał do funkcji, którą ma spełniać.

Camengo Josephine

Camengo
Współpraca

Wspieramy architektów, projektantów i dekoratorów

Jesteś architektem, projektantem lub dekoratorem? Świetnie – stwórzmy razem piękne wnętrze! Służymy naszą radą i wieloletnim doświadczeniem.

Wsparcie na każdym etapie

Pomożemy Ci dobrać właściwe rozwiązania do aranżacji konkretnego wnętrza, a także będziemy służyć naszą wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie Twojej pracy – tak, by efekt finalny był spektakularny!

Pakiet próbek

Aby ułatwić Ci pracę nad projektem, przygotujemy dla Ciebie pakiet próbek. Będziesz mógł sprawdzić na żywo, jak dany materiał prezentuje się we wnętrzu i czy pasuje do innych, wybranych elementów wystroju.

Zdejmowanie miar

Zbyt krótka firana? Nie martw się. Zajmiemy się profesjonalnym zdjęciem miar, by produkt mógł właściwie spełniać swoją funkcję i dobrze prezentował się w wnętrzu.

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza lub wybierz inną formę kontaktu, chętnie doradzimy.

Kontakt  →

Twój koszyk
jest pusty

Kontynuuj zakupy  →