Dostawa

Opcje dostawy

Koszt, termin i forma dostawy ustalana jest indywidualnie w przypadku każdego zamówienia.

Termin dostarczenia towaru uzależniony jest od ilości produktów i stopnia skomplikowania zleconej usługi. Po ustaleniu szczegółów zamówienia, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o możliwym terminie jego realizacji oraz opcjach dostawy. Zamówienia dostarczamy osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Istnieje możliwość montażu zamówionych produktów – usługa wyceniana jest indywidualnie.

Reklamacje

Reklamacje

  1. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty przez nas oferowane były pełnowartościowe oraz wolne od wad. Gdyby jednak produkt posiadał wady fizyczne lub prawne, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
  2. Reklamacje można zgłaszać mailowo na adres e-mail: contact@satex-eu.com. Prosimy o dokładne opisanie wady, okoliczności i daty jej powstania oraz załączenie zdjęć.
  3. Prosimy o podanie danych Klienta (imię, nazwisko, dane kontaktowe: telefon, e-mail, adres korespondencyjny) oraz żądania w związku ze stwierdzona wadą.
  4. W razie konieczności ustalenia dodatkowych szczegółów – skontaktujemy się za pośrednictwem wskazanych danych kontaktowych.
  5. Po rozpatrzeniu reklamacji, Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu, nie później niż w terminie 14 dni roboczych. Informację przekażemy w formie pisemnej na wskazany adres e-mail lub korespondencyjny.
Zwroty

Zwroty

W przypadku zamówień wykonywanych na indywidualne zamówienie – zwroty nie obowiązują. Prosimy o przemyślane zakupy. W razie jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu.

W przypadku produktów gotowych, Klienta ma prawo zwrócić zamówione towary w przeciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Jeśli chcesz dokonać zwrotu, poinformuj nas o tym mailowo: contact@satex-eu.com. Prześlemy niezbędne informacje. Aby móc zwróć zamówiony towar – produkt musi posiadać oryginalne metki i nie może nosić śladów użytkowania. Zwrot towaru dokonywany jest na koszt Klienta. Środki pieniężne za zamówienie zostaną zwrócone do 14 dni od daty odbioru przesyłki przez naszego pracownika.

Twój koszyk
jest pusty

Kontynuuj zakupy  →