Nasza firma

Firma SATEX działa w branży tekstylnej od 2005 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją firan i zasłon, rolet rzymskich i paneli japońskich, obrusów, a także narzut i pokrowców na krzesła oraz fotele. Wykonujemy siedziska ogrodowe oraz karnisze.

Dzięki prężnej współpracy z kluczowymi producentami z Europy Zachodniej, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment tkanin do dekoracji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które wyróżnia najwyższa jakość materiału oraz atrakcyjna cena.

Oprócz klientów indywidualnych, nasza oferta skierowana jest również do hoteli, ośrodków SPA, dekoratorów i architektów wnętrz oraz deweloperów, firm wykończeniowych lub biur nieruchomości z całej Polski.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pasji, znajomości rynku oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, nasze projekty realizujemy terminowo oraz w sposób kreatywny i niestandardowy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, kładąc szczególny nacisk na wizję i oczekiwania naszych klientów.

Menu
Call Now Button